sonablazkovaprima@seznam.cz 739 153 713 | 604 946 073 Buchenwaldská 7, Karlovy Vary

O nás

...o našich instruktorkách

Naše instruktorky

Představujeme Vám naše instruktorky.

Podívejte se také na rozpis lekcí a rezervujte si místo na svém oblíbeném cvičení skrze náš rezervační systém.

sona

Soňa Blažková

Žiji svůj sen. Koučuji pohybem. Dělám co mě baví, naplňuje a dává mému životu smysl. A těší mě a naplňuje to nabízet i vám. Mým snem bylo mít místo, kde se budeme potkávat a cvičit v krásném prostředí s krásnou energii a to se mi splnilo. Díky za to životu i vám, kteří jste někdy alespoň část mé cesty šli se mnou. A vám ostatním nabízím se ke mě třeba aspoň na chvíli připojit a strávit skvělý čas se skvělými ženami u mě ve studiu.
PS: Licencí, osvědčení a školení mám hromadu pořád ještě objíždím další :)

dita

Dita Kalianková

Pohyb je pro mě životní potřeba, přináší mi radost, vybití se a také relaxaci. Dříve převažovaly dynamické sporty, které postupem času vytvořily prostor i pro klidnější varianty.
Jóga mě oslovila svou komplexností na první dobrou, díky ní stále více naslouchám svému tělu a také s pomocí nespočtu technik, které nabízí, pracuji se svou myslí. Snažím se naslouchat intuici a s její pomocí tvořím své lekce.
Těším se na všechny, kdo chtějí přijmout výzvu a vyladit svou mysl do pohody.

káťa

Káťa Petriláková

Cvičení se věnuji od roku 2004, kdy jsem si udělala první instruktorskou licenci na aerobik a od té doby vedu především dynamické lekce. Postupem času přišla potřeba relaxace a uvolnění, a proto mě začaly zajímat i pomalejší styly jako pilates rehab, overbally a pomalé lekce na bosu.
Budu se na vás těšit na lekci Bosu slow.

míša

Míša Blahová

Sport je pro mne od malička důležitá součást každodenního života, která mne formuje nejen fyzicky, ale i psychicky. V roce 2012 jsem absolvovala kurz na Licenci instruktora aerobicu u Lenky Velínské. Od té doby se věnuji skupinovým lekcím, kde se svou energií snažím motivovat k lepším výkonům a hlavně k radosti z cvičení.

mirka

Mirka Růžičková

Jsem dcera, maminka, partnerka, kamarádka, holka do pohody i nepohody. Jasan, že cyklická. Jsem i lektorka jógy. Pro mne ta nej️ škola je ŽIVOT.
Co je pro mne JÓGA? Jasná Omlazující Globální Aktivita, která nás vede k harmonii, souladu, hravosti, lehkosti, rovnováze, což je BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA... přijetí a soulad polarit.

martina

Martina Šárová

Od svých osmnácti let jsem prošla různými druhy a styly cvičebních metod a mezi mé favority patří Bodyforming, Spinning a SM systém.
Metodě SM systém se věnuji od roku 2009. Cvičení probíhá v 10h lekcích pro začátečníky a pak můžete přejít do skupiny pokročilých.

jarmila

Jarmila Průšová

Jsem absolventkou Fitness institutu Markéty a  Heleny Jarkovských s mezinárodní licencí a Semináře afrických tanců s Bijou Camarou.
Těším se na setkání s Vámi na lekcích Pilates.

míša

Zuzana Hagarová

Zacvičit si pro zdraví a dobrou náladu jsem měla ráda od svých studentských let. V roce 2012 jsem absolvovala instruktorský kurz a od té doby vedu rychlé i pomalé lekce. Mými oblíbenými pomůckami jsou bosu, roller a overball.