sonablazkovaprima@seznam.cz +420 739 153 713 Buchenwaldská 7, Karlovy Vary

O nás

...o našich instruktorkách a lekcích

Naše instruktorky a lekce

Představujeme Vám naše instruktorky a lekce.

Podívejte se také na rozpis lekcí a rezervujte si místo na svém oblíbeném cvičení skrze náš rezervační systém.

martina

Martina Šárová

Od svých osmnácti let jsem prošla různými druhy a styly cvičebních metod a mezi mé favority patří Bodyforming, Spinning a SM systém.
Metodě SM systém se věnuji od roku 2009. Budu se na vás těšit každé pondělí od 17.00. Cvičení probíhá v 10h lekcích pro začátečníky a pak můžete přejít do skupiny pokročilých.

SM systém

Toto cvičení je zaměřeno na celý pohybový aparát. Je to metoda, jak léčit poruchy páteře, ale hlavně jak jim předcházet dostatečnou regenerací.
Cvičení je vhodné pro každého: od dětí až po seniory, je vhodné pro lidi, co mají problémy s bolestmi zad i pro ty, co jim chtějí předejít.

Martina

káťa

Káťa Petriláková

Cvičení se věnuji od roku 2004, kdy jsem si udělala první instruktorskou licenci na aerobik a od té doby vedu především dynamické lekce. Postupem času přišla potřeba relaxace a uvolnění, a proto mě začaly zajímat i pomalejší styly jako pilates rehab, overbally a pomalé lekce na bosu.
Budu se na vás těšit každý čtvrtek od 18.30 na lekci Bosu rehab.

Bosu rehab

Bosu je má oblíbená cvičební pomůcka, jelikož má velikou škálu využití, a proto bych vám ráda představila lekci, kde s ní budeme nejen posilovat, balancovat, ale také relaxovat a uvolňovat naše tělo.
Lekci bosu rehab vám ráda představím každý čtvrtek v podvečer.

Káťa

dita

Dita Kalianková

Pohyb je pro mě životní potřeba, přináší mi radost, vybití se a také relaxaci. Dříve převažovaly dynamické sporty, které postupem času vytvořily prostor i pro klidnější varianty.
Jóga mě oslovila svou komplexností na první dobrou, díky ní stále více naslouchám svému tělu a také s pomocí nespočtu technik, které nabízí, pracuji se svou myslí. Snažím se naslouchat intuici a s její pomocí tvořím své lekce.
Těším se na všechny, kdo chtějí přijmout výzvu a vyladit svou mysl do pohody, a to každé pondělí od 18.15 a středu od 18.00.

Yoga

V mých lekcích budeme rozvíjet potenciál naší síly a obratnosti, krůček po krůčku s ohledem na své možnosti posouvat své hranice. Fyzička je výhodou, ale stejně tak vaše vůle a odhodlání.
V každé lekci se budeme také jemně protahovat a využívat pomůcky, např. fasciální válec pro uvolnění fascií.
Lekce není vhodná pro jedince s pohybovým omezením nebo poúrazových stavech, zde jsou vhodnější jemné a pomalé varianty jógy (hatha jóga, jinjóga).

Dita

mirka

Mirka Růžičková

Jsem dcera, maminka, partnerka, kamarádka, holka do pohody i nepohody. Jasan, že cyklická. Jsem i lektorka jógy. Pro mne ta nej♥️ škola je ŽIVOT. Můj život obsahuje životní lekce, zkoušky plné vzestupů a pádů, také pestrost emocí.
Proč já a jóga? Navštívila mne fyzická a s tím spojená psychická bolest, která mne přivedla k józe.
Co je pro mne JÓGA? Jas.. ná Omlazující Globální Aktivita, která nás vede k harmonii, souladu, hravosti, lehkosti, rovnováze, což je BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA... přijetí a soulad polarit.
Těším se na Vás každé úterý od 7.30.

Yoga

Mám ráda všechny styly jógy. Výběr je pestrý: JIN JÓGA, HATHA JÓGA, ČAKROVÁ JÓGA, BIKRAMOVO JÓGA a mnoho dalších.
Všechny styly vychází z moudré dávnověké filozofie, medicíny, která je zaměřena na pročištění těl, mysli, meridiánů, čaker. Probouzí v nás vše, co probudit má, prohlubuje cit, dodává stabilitu, přijímáme lehčeji svou životní cestu.
Miluj svů život a přidej se k nám.

Z mého srdce ♥️ do vašeho srdce ♥️

Mirka

jarmila

Jarmila Průšová

Jsem absolventkou Fitness institutu Markéty a Heleny Jarkovských s mezinárodní licencí a Semináře afrických tanců s Bijou Camarou.
Těším se na setkání s Vámi na lekcích Pilates každé pondělí od 20.00.

Pilates Workout

Lekce Pilates obsahuje mobilitu i stabilitu, sílu. Krásná lekce, která vás provede a navede na práci s vlastním tělem.

Jarmila

míša

Míša Blahová

Sport je pro mne od malička důležitá součást každodenního života, která mne formuje nejen fyzicky, ale i psychicky. V roce 2012 jsem absolvovala kurz na Licenci instruktora aerobicu u Lenky Velínské. Od té doby se věnuji skupinovým lekcím, kde se svou energií snažím motivovat k lepším výkonům a hlavně k radosti z cvičení.

Bodystyling slow

Na hodinách Bodystylingu slow budeme posilovat a protahovat problémové ženské partie.
Budu se na vás těšit každou středu od 16.30 a neděli od 17.30.

Míša