sonablazkovaprima@seznam.cz 739 153 713 | 604 946 073 Buchenwaldská 7, Karlovy Vary

Rozpis lekcí

Aktuální rozpis našich lekcí

Rezervujte si oblíbenou lekci

Rozpis lekcí

Rozpis lekcí a jejich obsazenost naleznete v aktuálním rozvrhu.

Na lekci se doporučujeme přihlásit skrze rezervační systém, abyste si zajistili své místo v sále, který má svou omezenou kapacitu. Na lekci je možné přijít i bez rezervace. Přednost však mají ti, jenž svoji rezervaci mají.

Naše lekce

DeepWORK

DeepWORK®je funkční holistický, dynamický trénink, procházející energetickými fázemi, během kterých se střídá silová a kondiční zátěž, napětí a uvolnění , makačka i relax v jednom. Je to atletický, jednoduchý a vysoce intenzivní cvičební program, který využívá pouze váhu vlastního těla.
DeepWORK® vychází z principu jin & jang a jejich rozdílných energií, které jsou v pohybu využívané – síla a relaxace, nádech a výdech, napětí a uvolnění . Jedná se o dynamický trénink, kde na základě předem stanovených principů hodina přechází energetickými fázemi, během kterých se střídá silová a kondiční zátěž, napětí a uvolnění. Cvičení maximálně zapojuje a protahuje svaly, formuje tělo a zároveň je to výborný kardiovaskulární trénink. Důležitou úlohou cvičení je i obnova tělesné a duševní energie. Program je tedy založen na dosažení rovnováhy jin & jang a na elementech země, dřeva, ohně, kovu a vody které podle starodávného čínského učení představují dynamické kvality všeho dění v přírodě a pět základních pohybů.
Lekce začíná v pomalém tempu, přechází do rychlejšího a vrací se zpět k pomalému tempu. Závěr patří relaxaci. DeepWORK® využívá sportovní specifické pohyby, atletické pohyby, pohyby a cvičení známé z posilování, ale i z běžného života.

BODYART

BODYART® je pomalou formou DEEPWORK® a zcela mobilizuje a aktivuje tělo. Doporučeno pro absolutní nováčky ve cvičení, kteří chtějí postupně vybudovat sílu, flexibilitu a štíhlé tělo.
Komplexní tréninkový program BODYART® je založen na pěti prvcích čínské medicíny a považuje člověka-osobu za jednotu těla, mysli a duše. Prostřednictvím cvičení bude propojena síla, flexibilita a rovnováha. Stabilita, koordinace, blaho, zlepšená poloha, prevence a potlačení bolesti zad a snížení stresu jsou pozitivními účinky jedinečného tréninku. Pravidelným tréninkem bude tělo tvarováno a budete cítit životně důležité posilnění ve svém každodenním životě! BODYART trénink se vždy zaměřuje na celistvost těla, mysli a duše, bez jakéhokoli duchovního či náboženského zázemí. Dodržuje principy Yin-Yang. (V žádném případě nezaměňujte s Jogou) Cvičení BODYART jsou terapeuticky a funkčně testována. Díky pravidelným cvičením je dosaženo mnoha zlepšení Vašeho zdraví. BODYART proto již v USA již několikrát dosáhla ocenění a zatím je jediným tréninkem, který učinil skok z Evropy do USA, a nikoliv naopak.

Bodyforming Bosu slow

Bodyforming Bosu slow je lekce zaměřená na posílení celého těla, zejména problematických partií, s použitím Bosu a dalších pomůcek. Lekci zvládne i začátečník, lekce je vedena v pomalém tempu.
Lekce obsahuje 3 části, zahřátí (většinou ve stoje s použitím Bosu), hlavní část, kde se zaměříme na posílení všech potřebných svalových skupin (paže, záda, střed těla, bříško) a samozřejmě část uvolnění a protažení.

Bodyforming slow

Bodyforming slow je lekce zaměřená na posílení celého těla, zejména problematických partií, s použitím nejen váhy vlastního těla, ale i různých pomůcek (therabend, activmotion bar, kamagon apod.). Lekci zvládne i začátečník, lekce je vedena v pomalém tempu.
Lekce obsahuje 3 části, zahřátí (většinou ve stoje s použitím Bosu), hlavní část, kde se zaměříme na posílení všech potřebných svalových skupin (paže, záda, střed těla, bříško) a samozřejmě část uvolnění a protažení.

Pilates Rehab

Zdravotní cvičení zaměřené na správné držení těla, silný střed a dostatečnou flexibilitu svalů.️ Pomůže vám odstranit chronické bolesti zad, ale např. i ramen, krční páteře. Celá lekce je vedena ve velmi pomalém tempu s důrazem na provedení, je v ní zařazeno velké množství cviků např. z fyzioterapie. Na lekci jsou používny různé pomůcky jako je např. Foam Roller, Bosu, různé masážní a fasciální míčky apod.
Lekce je vhodná pro každého.