Menu Zavřeno

Sportstudio Soňa

NAŠE INSTRUKTORKY

Představujeme Vám naše instruktorky. Podívejte se také na rozpis lekcí a rezervujte si místo na svém oblíbeném cvičení skrze náš rezervační systém.

Soňa Blažková

Žiji svůj sen. Koučuji pohybem. Dělám co mě baví, naplňuje a dává mému životu smysl. A těší mě a naplňuje to nabízet i vám. Mým snem bylo mít místo, kde se budeme potkávat a cvičit v krásném prostředí s krásnou energii a to se mi splnilo. Díky za to životu i vám, kteří jste někdy alespoň část mé cesty šli se mnou. A vám ostatním nabízím se ke mě třeba aspoň na chvíli připojit a strávit skvělý čas se skvělými ženami u mě ve studiu.

PS: Licencí, osvědčení a školení mám hromadu pořád ještě objíždím další

Dita Kalianková

Pohyb je pro mě životní potřeba, přináší mi radost, vybití se a také relaxaci. Dříve převažovaly dynamické sporty, které postupem času vytvořily prostor i pro klidnější varianty.
Jóga mě oslovila svou komplexností na první dobrou, díky ní stále více naslouchám svému tělu a také s pomocí nespočtu technik, které nabízí, pracuji se svou myslí. Snažím se naslouchat intuici a s její pomocí tvořím své lekce.
Těším se na všechny, kdo chtějí přijmout výzvu a vyladit svou mysl do pohody.

Kateřina Kleinerová

Jelikož pracuji ve zdravotnictví tak je pro mě důležité vypnout mysl . Pohyb pro mě znamená útěk od reality , volnost , náboj a náplň . Od malička jsem zvyklá hýbat se hlavně tančit , vyjadřovat svoje emoce pohybem . A mít možnost posouvat se dál je radost . Jsem za to moc vděčná , ze takové studio je .

Denisa Josefíková

Jógu jsem začala cvičit ve svých 18 letech a byla to láska na první „pozdrav slunci“. Jóga je dle mého názoru lékem pro tělo i duši. Vždy mě bavilo její krásu a sílu předávat dál. Absolvování lektorského kurzu byl tedy samozřejmý krok a od té doby už řadu let jógu učím a miluji to. Dělá mi obrovskou radost, když z mé lekce odcházejí klienti a klientky s úsměvem na tváři a se slovy, že se cítí skvěle, nabití energií a dobrou náladou. V tu chvíli vím, že má moje práce smysl.